Naprawa Automatycznych Skrzyń Biegów

Kontakt

tel. (061) 879-89-40
fax (061) 870-53-05
tel. kom. 0501 75-88-07

więcej
O nas

Jesteśmy serwisem samochodowym obecnym na poznańskim rynku usług motoryzacyjnych od ponad 20 lat, posiadającym wielu zadowolonych i stałych klientów.

Serwis wyspecjalizowany jest w naprawach mechanicznych samochodów, ale w celu zapewnienia kompleksowej obsługi świadczy również naprawy blacharsko lakiernicze oraz we współpracy ze specjalistycznymi zakładami naprawy systemów elektronicznych. Naszą specjalizacją są naprawy automatycznych skrzyń biegów - wykonaliśmy takich napraw już ponad kilka tysięcy. Prowadzimy również ich przeglądy techniczne oferując klientom usługi serwisowe wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Naszymi klientami są najczęściej kierowcy szukający złotego środka pomiędzy jakością napraw a ich ceną. W uzasadnionych technicznie przypadkach staramy się aspekt ekonomiczny naprawy stawiać na równi z jej jakością wykorzystując zgromadzoną wiedzę i sprawdzonych kooperantów w zaopatrzeniu w alternatywne jakościowo zamienniki. Pozwala to klientom często znacząco ograniczyć koszty napraw w stosunku do cen oferowanych przez autoryzowane serwisy.

W celu zapewnienia możliwe kompleksowej, szybkiej i bezbłędnej obsługi powierzanych nam samochodów i ich stanu technicznego prowadzimy zawsze przed naprawą kompleksową diagnostykę pojazdów wykorzystując bogate doświadczenie właściciela zakładu – posiadacza tytułu dr inż. w zakresie techniki samochodowej – Janusza Walkowiaka, oraz bogate oprzyrządowanie diagnostyczne pozwalające diagnozować podstawowe podzespoły samochodu (zawieszenie, układy kierowniczy i hamulcowy) oraz systemy elektroniczne, w tym zaawansowane systemy elektronicznego sterowania automatycznymi skrzyniami biegów.

Dla naprawianych samochodów i stałych klientów prowadzimy książki napraw i przeglądów technicznych co pozwala optymalnie planować ewentualne eksploatacyjne wymiany podzespołów.

Oferujemy zakup potrzebnych do napraw części pozwalając odciążyć klienta od poświęcania czasu na poszukiwanie odpowiednich części oraz unikać mu błędów i pomyłek w zakupywanych częściach co w dobie ogromnej różnorodności marek, modeli i roczników jest istotnym ułatwieniem dla klienta.

Wszystkich, chcących serwisować swoje samochody w rozsądnych kosztach i z wysoką jakością oferowanych usług, jak i tych, którzy poszukują doświadczenia ze strony serwisu i nie chcą ponosić kosztów związanych z naprawami prowadzonymi drogą prób i błędów zapraszamy serdecznie do naszego zakładu. Zapewnimy wszechstronną i kompleksową oraz szybką pomoc.

Dla tych którzy mieli pecha i samochód odmówił współpracy w podróży oferujemy pomoc w postaci usług współpracującej z nami pomocy drogowej.

Więcej o naszej ofercie dowiesz się tutaj